Logo Gminy Przywidz

Spotkanie z Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Rozwój Gminy Przywidz musi iść w parze z rozwojem systemu bezpieczeństwa dlatego przedstawiciel Urzędu Gminy w Przywidzu Marek Łanecki spotkał się z Panem Łukaszem Tamkunem – Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Rozmowy poświęcone były możliwościom wsparcia finansowania:
  - zakupu nowoczesnego wyposażenia dla jednostek ochrony przeciwpożarowej
  - budowy nowej siedziby OSP Przywidz

To ważny krok w kierunku wzmocnienia bezpieczeństwa lokalnej społeczności oraz poprawy warunków pracy naszych strażaków. Dziękujemy za otwartość na dialog i wsparcie inicjatyw ważnych dla mieszkańców!  

  Wspólnie dbajmy o przyszłość i bezpieczeństwo naszej gminy!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności