Logo Gminy Przywidz

Spotkanie z Nadleśnictwem Kolbudy

9 września Włodzimierz Michalski - Wójt Gminy Przywidz wraz z przedstawicielami gminy spotkał się z Nadleśniczym Nadleśnictwo Kolbudy Panem Tomaszem Kaliszewskim .Zdjęcie 

Podczas rozmów omówiono szereg ważnych kwestii dotyczących współpracy na rzecz mieszkańców i turystów:
  -możliwość wytyczenia szlaków konnych,
  -rewitalizacja parkingu przy Tekli,
  -poprawę stanu dróg leśnych.

Spotkanie przebiegło w atmosferze konstruktywnego dialogu. Jesteśmy przekonani, że wspólne działania pozwolą nie tylko zwiększyć atrakcyjność turystyczną naszej gminy, ale także poprawią komfort i bezpieczeństwo osób korzystających z lokalnej infrastruktury.
 
 
 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności