Logo Gminy Przywidz

Podpisanie umowy na termomodernizację Ośrodka Zdrowia w Przywidzu




W dniu 03.02.2026 Włodzimierz Michalski - Wójt Gminy Przywidz w obecności Pani Skarbnik Małgorzaty Tkaczyk, podpisał w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego umowę na termomodernizację ośrodka zdrowia w Przywidzu. 

Na realizację inwestycji Gmina Przywidz otrzymała dofinansowanie w wysokości 2 377 010,93 zł, przyznane w ramach metropolitalnych Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (ZIT). Dzięki temu przedsięwzięciu poprawi się efektywność energetyczna budynku oraz komfort korzystania z ośrodka zdrowia przez mieszkańców naszej gminy. To kolejny ważny krok w kierunku nowoczesnej i przyjaznej infrastruktury publicznej.

Fundusze Europejskie | Fundusze Europejskie dla Pomorza
https://funduszeuepomorskie.pl/



powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności