Mikroporady dla przedsiębiorców


 

aktualnosci

Uroczystość „Pola Nadziei”

W minionym tygodniu 12 października 2021 przed Szkołą Podstawową im. Unii Europejskiej w Przywidzu przy współudziale Fundacji Hospicyjnej Św. Franciszka Ksawerego, Energa OZE, LIONS CLUB Gdańsk Neptun, Nadleśnictwa Kolbudy, Urzędu Gminy Przywidz oraz Gminnego Ośrodka Kultury odbyła się uroczystość „Pola Nadziei”, której symbolem są posadzone przed szkoła żonkile. Kwiaty jak i samo miejsce ma przypominać o osobach, które przeżywają trudny czas w swoim życiu związany z chorobą oraz

o ludziach, którzy bezinteresownie wspierają takie osoby

w potrzebie. W uroczystości poza przedstawicielami naszego samorządu uczestniczyli również przedstawiciele firmy Energa, LIONS CLUB Gdańsk Neptun, KGW Przywidz, przedstawiciele Nadleśnictwa Kolbudy oraz uczniowie klasy ekologicznej i koła wolontariatu.

Po uroczystości zasadzenia żonkili goście udali się na Halę Arena Przywidz w celu podpisania umowy darowizny z firmą Energa na zakup sprzętu medycznego dla podopiecznych hospicjum oraz przekazanie tabletów na rzecz fundacji hospicyjnej od firmy LIONS CLUB Gdańsk Neptun.