Najnowsze aktualności

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

aktualnosci

Nowy serwis internetowy Gminy Przywidz

Ruszył nowy portal Urzędu Gminy Przywidz. Na nowej platformie znajdą Państwo wszystkie aktualności zamieszczane w poprzedniej witrynie od początku września bieżącego roku, wszystkie przetargi z tego roku, oraz wszystkie inne treści ze starej strony zamieszczane od początku jej istnienia, takie jak Sprawozdania Wójta lub Wnioski i formularze. Wraz z początkiem 2013 roku rozpoczniemy również zamieszczanie części materiałów z BIP, które na razie niezmiennie aktualizowane są na Wrotach Pomorza.

Witryna jest jeszcze w wersji beta. W razie napotkania błędów w funkcjonowaniu lub ewidentnych braków w treści prosimy o kontakt e-mail strona@przywidz.pl

Głównym założeniem nowego serwisu było ułatwienie dostępu do informacji gminnych, oraz uporządkowanie struktury informacyjnej. Najważniejsze usprawnienia względem starej strony to zwiększenie przejrzystości napływających do urzędu informacji, poprawienie jakości zarządzania treścią, integracja informacji dla turystów i mieszkańców pod wspólnym adresem internetowym, oraz ułatwienie przeglądania zamówień publicznych. Został również przygotowany silnik na materiały publikowane do końca tego roku na Wrotach Pomorza.

System powstał na bazie doświadczeń osoby publikującej w formie elektronicznej informacje Gminy Przywidz.

Zapraszamy zapoznania się z funkcjonującymi w nowej odsłonie działami:

Poprzednia strona Gminy (archiwum) jest dostępna pod adresem www.archiwum2012.przywidz.pl